FOTOKURZY

FOTOGRAFOVÁNÍ I.

Dostali jste nebo už delší dobu doma máte zrcadlovku, bezzrcadlovku, nebo nějaký vyspělejší kompakt a nevíte co přesně s ním? Pořád fotíte na automatiku a přitom dobře tušíte, že potenciál vašeho foťáku je opravdu někde jinde? Tento kurz vám konečně ukáže, jak, proč a kdy opustit automatický režim. Na kurzu se naučítě váš přístroj ovládat.  Budete vědět v jaké situaci je dobré zapnout který režim. Budete znát a umět ovládat nejdůležitější věci při focení jako jsou - clona, expoziční čas, ISO, kompenzace expozice, vyvážení bílé, ostření, ale i třeba základy kompozice. 

Kurz je celodenní. Začínáme v 9:00 a končíme v cca 16:00. Kolem poledne je zhruba hodinka pauza na oběd. Část kurzu probíhá u nás ve studiu, a když počasí dovolí, část fotíme venku. 

CENA KURZU:1900,-Kč

Aktuální volné termíny: 

neděle 4.6.2023  (9:00-16:00 hod)  Počet volných míst: 0 - OBSAZENO

neděle 2.7.2023  (9:00-16:00 hod) Počet volných míst: 8                       

(maximální počet účastníků kurzu je 9)

NOČNÍ PRAHA

Líbí se Vám fotky noční Prahy, čáry od světel jedoucích aut nebo hvězdné oblohy? Nevíte přesně jak na to? Na tomto 3hodinovém fotoworkshopu se všechno naučíte. Focení s pomocí stativu a extrémě dlouhých expozičních časů. Vše vám vysvětlíme. Začínáme v 18 hodin v našem studiu. Během první hodinky proběhne potřebná eoretická část a pak společně vyrazíme směrem do centra. Během procházky si budete moci vše vyzkoušet a nafotit si například noční Tančící dům, Žofín, Národní divadlo a končíme obvykle výhledem na Karlův most a Pražský hrad. Pokud nemáte vlastí stativ - nevadí, můžeme vám půjčit.

CENA KURZU:900,-Kč

Aktuální volné termíny:  nové termíny na noční focení budou opět od podzimu 2023                    

Počet volných míst: (maximální počet 9)

TOP