SVATBY - AKCE - OSLAVY

SVATBY

Budete se brát a hledáte fotografa k nafocení krásných, moderních, a přesto stále přirozených snímků se zachycením atmosféry jedinečnosti vašeho svatebního dne?

Vše je na dohodě. Zavolejte, domluvíme se a rezervujeme vám termín.

Zde ukázka nečastějších rozsahů (balíčků) svatebního focení.

Stříbrný balíček - půl den (9 000 Kč) — začíná nafocením ranních příprav nevěsty, kadeřník, líčení, zachycení ranní atmosféry, příjezd na obřad, obřad, skupinová fota, svatební momentky a následné nafocení aranžovaných portrétních snímků novomanželů, začátek hostiny.

Zlatý balíček - celý den (15 000 Kč)  - focení začíná ranními přípravami nevěsty, líčení, kadeřník, zachycení ranní atmosféry, příjezd svatebčanů, obřad, skupinky, svatební momentky, hostina, svatební zvyky — zametání, společná polévka, společné nafocení novomanželů, krájení dortu, večerní zábava.

AKCE nebo OSLAVY

Máte oslavu, výročí, pořádáte koncert, firemní párty,...?

Moc rádi vám vše nafotíme.

Cena focení podobných akcí záleží většinou hlavně na její délce. Z celé akce dostanete profesionální fotografie ve vysokém rozlišení k okamžitému použití pro vaši propagaci nebo památku.

Za více než 10 let působení našeho studia jsme fotili stovky koncertů, firemních oslav a setkání jak v česku, tak v zahraničí. Pro některé zákazníky fotíme jejich opakované akce již mnoho let.

TOP