Zážitkové kurzy na zámku Trnová

možnost objednání pro naše hosty při ubytování minimálně na 2 noci.

Esoterický tříhodinový seminář

Přednáška večerní (3hod)
Neviditelný nepřítel – záření nepříznivé zdraví
Když začneme mít zdravotní problémy, tak velmi často hledáme příčiny všude možně, ale jen málokdo ví, že zhoršení zdravotního stavu může být zaviněno „neviditelným nepřítelem“ – patogenním zářením zemským, kosmickým, psychosomatických zón a jiných druhů energií. Toto záření je nepříznivé zdraví a bohužel svět medicíny se tímto nezabývá. Tato záření jsou různého druhu. A právě o těchto zářeních, jak ovlivňují náš organismus a jak se jim vyhnout, bude hovořit Ing. Josef Schrötter.
PRÁCE S ENERGIEMI Ing Josef Schrötter Cena: 1900,-Kč / osoba Minimální účast: 10 osob

Kurzy etikety

Rádi byste si osvěžili zásady společenského chování? Nejste si jistí, zda jde první do schodů žena či muž? Nebo jaký je zasedací pořádek u stolu? Právě pro Vás jsou určeny semináře na témata Etiketa, protokol, stolování, image a styl. Prozradíme Vám též, co si obléci, pokud na pozvánce stojí: dress code: black tie. Naučíme Vás konzumovat šneky, nenuceně konverzovat na koktejlu a pohybovat se ve společnosti.

Kurzy managementu domácnosti

V dnešní velmi uspěchané době, kdy je naprosto běžné, že má žena rodinu, buduje si svoji kariéru a má zároveň dokonalou domácnost, je opravdu velmi těžké všechny tyto činnosti nejen zkoordinovat, ale také najít efektivní způsob jak zajistit, aby vše fungovalo tak jak má, a přitom aby nám ženám zbylo trochu toho volného času pro sebe. Proto je v současnosti velkým trendem pořizovat si hospodyně, uklízečky, či jiný pomocný personál do domácnosti. Avšak už není tak úplně jednoduché tento personál naučit přesně to, co potřebujeme, a taky jej úspěšně řídit. Proto jsou tu naše kurzy, abychom Vám pomohli najít cestu k Úspěšnému managementu Vaší domácnosti.

VYZKOUŠENÉ

KURZY PRO VAŠI DUŠI

Fotogalerie z kurzů na zámku Trnová

Zážitkové kurzy na zámku Trnová

Esoterický tříhodinový seminář Přednáška večerní (3hod) Neviditelný nepřítel – záření nepříznivé zdraví Když začneme mít zdravotní problémy, tak velmi často hledáme příčiny všude možně, ale jen málokdo ví, že zhoršení zdravotního stavu může být zaviněno „neviditelným nepřítelem“ – patogenním zářením zemským, kosmickým, psychosomatických zón a jiných druhů energií. Toto záření je nepříznivé zdraví a bohužel svět medicíny se tímto nezabývá. Tato záření jsou různého druhu. A právě o těchto zářeních, jak ovlivňují náš organismus a jak se jim vyhnout, bude hovořit Ing. Josef Schrötter. PRÁCE S ENERGIEMI Ing Josef Schrötter Cena: 1900,-Kč / osoba Minimální účast: 10 osob Kurzy etikety Rádi byste si osvěžili zásady společenského chování? Nejste si jistí, zda jde první do schodů žena či muž? Nebo jaký je zasedací pořádek u stolu? Právě pro Vás jsou určeny semináře na témata Etiketa, protokol, stolování, image a styl. Prozradíme Vám též, co si obléci, pokud na pozvánce stojí: dress code: black tie. Naučíme Vás konzumovat šneky, nenuceně konverzovat na koktejlu a pohybovat se ve společnosti. Bližší informace o kurzech: Společenská a obchodní etiketa Kurz etikety a stolování pro děti Kurzy managementu domácnosti V dnešní velmi uspěchané době, kdy je naprosto běžné, že má žena rodinu, buduje si svoji kariéru a má zároveň dokonalou domácnost, je opravdu velmi těžké všechny tyto činnosti nejen zkoordinovat, ale také najít efektivní způsob jak zajistit, aby vše fungovalo tak jak má, a přitom aby nám ženám zbylo trochu toho volného času pro sebe. Proto je v současnosti velkým trendem pořizovat si hospodyně, uklízečky, či jiný pomocný personál do domácnosti. Avšak už není tak úplně jednoduché tento personál naučit přesně to, co potřebujeme, a taky jej úspěšně řídit. Proto jsou tu naše kurzy, abychom Vám pomohli najít cestu k Úspěšnému managementu Vaší domácnosti. Bližší informace o kurzu Úspěšný management domácnosti

Current Project

Rodney Livingroom

Photo Gallery

TOP